Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Oneindige zwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Aquapark Fietsen | Spa en ontspanning Spa-lounge | Kindvriendelijk Kinderzwembad Kinderspeelruimte |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa Camassari hebben een ligging aan het strand en bieden uitzicht op de zee op ongeveer 4 km van het Reserva de Sapiranga. Het appartement biedt draadloos internet, samen met parkeerplaatsen voor gasten, die met de auto reizen.
De Barra do Pojuca rivier ligt op wandelafstand van nog geen 25 minuten, terwijl de Mena's Beach Club House op een steenworp afstand van dit appartement is. Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa zijn ook op ongeveer 6 km van het Museu ao Céu Aberto da Tartaruga Marinha gelegen.
In de omgeving worden verschillende activiteiten aangeboden, zoals fietsen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Brandblussers
Horeca
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa-lounge
- Fietsen
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa?
Gasten van Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Reserva de Sapiranga, op circa 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Barra do Pojuca rivier (2 km) en het Museu ao Céu Aberto da Tartaruga Marinha (6 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa?
Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa heeft parkeerplaatsen. - ❓
Heeft Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa een eigen zwembad?
Pe Na Areia, 3 Suites, Terraco Com Piscina Privativa heeft, natuurlijk, een zwembad.